Słyszałeś o problemie alkoholowym bliskich, ale masz wątpliwość, czy się angażować w temat czyjegoś zdrowia? A może sam rozpoznałeś u siebie problem z alkoholem i chciałbyś coś z tym zrobić? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci podjąć odpowiednią decyzję. Odtrucie alkoholowe może być pierwszym- bardzo ważnym krokiem, aby pomóc osobie uzależnionej. Oferujemy wsparcie przez cały okres trwania leczenia, podając leki i kroplówki, które pozwolą przejść przez proces eliminując ból. Nasi doświadczeni lekarze zadbają o każdy szczegół odtruwania, aby przywrócić Twój organizm do stanu równowagi.

Zadzwoń i umów wizytę
Nasz ratownik jedzie do Ciebie
Rozpoczyna odtrucie alkoholowe

25 +

Years Of Experience

O nas

Zrób pierwszy krok w kierunku trzeźwości

Należy pamiętać, że odtruwanie alkoholowe stanowi bardzo ważny etap na drodze do konfrontacji z uzależnieniem. Pomaga szybko wrócić do codziennej aktywności i znów stać się częścią danej społeczności; czy to rodziny, grona przyjaciół czy pracowników. Detoks przerywa ciąg alkoholowy i daje nadzieję na zmiany, jednak, co warte podkreślenia, jest tylko etapem, a nie kompleksowym wyleczeniem choroby alkoholowej.

Rozumiemy jak ważne jest wsparcie osoby uzależnionej. Niezależnie od etapu leczenia nigdy nie zostawiamy pacjenta z jego wątpliwościami i lękami. Zawsze staramy się być wsparciem, które jest kluczowe dla wyników kuracji i samego nastawienia pacjenta do problemu alkoholowego. Przed podjęciem jakichkolwiek działań zawsze to lekarz odpowiada za wywiad z pacjentem i ocenę jego stanu psychofizycznego.

Specyfiką leczenia uzależnienia alkoholowego jest konieczność włączenia różnych rodzajów leczenia, tak by pacjent mógł odnaleźć swoją drogę wychodzenia z nałogu. Oprócz odtrucia oferujemy zastosowanie odpowiednio dobranych środków farmakologicznych oraz kontakt z terapeutą. Pacjent może skorzystać z terapii grupowej lub wziąć udział w indywidualnym procesie wychodzenia z nałogu na drodze psychoterapii behawioralno-poznawczej, która jest metodą wymagającą wysiłku, ale bardzo skuteczną. Dzięki tej metodzie w gronie naszych pacjentów znajdują się osoby żyjące nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat w trzeźwości.

51%

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

51%

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

100%

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

10%

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

O nas

Zaufaj nam – jesteśmy dyskretni

Jeżeli masz wątpliwości czy się do nas zgłosić- przypominamy, że każdego lekarza obowiązuje tajemnica lekarska. Twoje dane są tajne i niedostępne dla nikogo z rodziny, Twojego pracodawcy czy innych osób trzecich. Nie udzielamy osobom postronnym wiedzy na temat Twoich wyników badań, postępów prowadzonej terapii ani żadnych innych. Możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Dokumentacja medyczna niezbędna do prowadzenia leczenia ma charakter papierowy i jest dostępna tylko dla lekarza. Nasz zespół to specjaliści, którym można powierzyć swoje zdrowie i w pełni im zaufać. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc, wspierać Cię w momentach kryzysu i dopingować w szybkim powrocie do życia w trzeźwości.

O nas

Nasza kadra

W naszym gabinecie pracują lekarze specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w kontakcie z osobami uzależnionymi. Priorytetem dla nas jest, aby lekarze byli dostępnie dla pacjentów na wszystkich etapach zmagań z nałogiem. Wieloletnia praktyka i ciągłe podnoszenie kwalifikacji czynią z nich ekspertów-praktyków, których misją jest pomoc osobom uzależnionym. Nasi specjaliści doskonale rozumieją jak trudny i często czasochłonny jest proces walki z uzależnieniem, dlatego nawet po zakończeniu leczenia oferują swoje wsparcie i konsultacje.