540
  • Podanie kroplówki witaminowej z indywidualnie dobranym składem
  • Fachową opiekę i kontrolę medyczną
  • Możliwość dojazdu do domu Pacjenta
  • Miłą i serdeczną atmosferę
  • Przestrzeganie tajemnicy zawodowej i zapewnienie dyskrecji działań
+48 732 082 858

Nie ma dnia, aby w wyszukiwarkach internetowych nie pojawiało się wpisywane hasło odtruwanie alkoholowe, miasto, cena. Świadczy to o dużej skali problemu incydentów alkoholowych, a także o zapotrzebowaniu na tego typu zabiegi.

Na szczęście odtruwanie alkoholowe jest coraz bardziej dostępne wszystkim potrzebującym, a jeszcze do niedawna łączyło się z koniecznością odbycia specjalistycznego leczenia w ośrodku lub szpitalu w formie detoksu. Nasz gabinet oferuje skuteczne odtruwanie alkoholowe, które będzie w stanie poprawić ogólne samopoczucie osób:

  • Doznających jednorazowego kaca,
  • Chcących przerwać ciąg alkoholowy,
  • Chcących zniwelować odczucia związane z przeżywanym zespołem odstawiennym,
  • Chcących pokonać głód alkoholowy.

Jak widać, odtruwanie alkoholowe ma wiele zastosowań. Tym samym istnieje konieczność podejścia indywidualnie do Pacjenta, dostosowując pod niego skład kroplówki, a także samą długość działań. Niekiedy lekarze decydują się na wzmocnienie działania wlewu dożylnego za pomocą farmakoterapii.

Indywidualne podejście do Pacjenta oznacza tym samym indywidualnie oszacowane koszty całej procedury. Inne podejście będzie w przypadku studenta o dość smukłej sylwetce ciała, który przyszedł z problemem kaca, a inne w przypadku postawnego mężczyzny z wieloletnią historią chorobową. W pierwszym przypadku nie będzie konieczności podawania wysokich stężeń produktów odżywczych do organizmu. W drugim przypadku zachodzi potrzeba wzbogacenia kroplówki o wyższe stężenie, a także najprawdopodobniej leki. Dodatkowo w każdym mieście może być inny poziom inflacji, więc każdy gabinet w różnym rejonie Polski może oferować inne ceny. Zwykle najdroższym miastem w Polsce jest Warszawa i tutaj odtruwanie alkoholowe będzie wiązać się z naturalnie wyższą ceną.

Nie mniej jednak sama cena nie powinna mieć tutaj większego znaczenia. Warto kierować się własnym dobrem, zdrowiem i chęcią wyjścia z nałogu. Pomocne przy tym może być przeliczenie codziennych, cotygodniowych i comiesięcznych kosztów, jakie ponosi się w związku z wydatkami na alkohol, a także niwelowanie skutków picia (np. zdrowotnych).

Zazwyczaj kwota odtrucia ustalana jest z Pacjentem indywidualnie na wstępnej konsultacji medycznej, gdzie lekarz ocenia stan danej osoby i jej warunki fizyczne. W większości przypadków cena waha się od 540 zł

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że uzależnienie nie jest sprawą łatwą, a już znacznie trudniej jest podjąć jakiekolwiek kroki, aby z niego wyjść. Mimo cen, warto to jednak uczynić, szczególnie w miejscu, które charakteryzuje się dobrą opinią w środowisku. Po pewnym czasie kwota ta się zwróci, a oszczędności finansowe będą odczuwalne niemalże natychmiast. Dodatkowo z nakładami finansowymi w parze idzie poprawienie stanu zdrowia danej osoby, co w naszym odczuciu jest sprawą bezcenną.

Chcesz zadbać o własne zdrowie i kondycję? Szukasz idealnego rozwiązania aby wyjść z uzależnienia? Odtruwanie alkoholowe jest tutaj nieocenione. Wykonując je u nas masz pełną gwarancję satysfakcji.